Pasy z folii PCV – standardowe, kolorowe

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroką gamę najwyższej jakości pasów z folii PCV, które są wykonywane zarówno ze standardowego materiału przezroczystego, jak i kolorowego. Proponowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim wyjątkowa elastyczność i miękkość, ponadprzeciętna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz doskonała izolacyjność termiczna. 

Zarówno standardowe, jak i kolorowe pasy z folii PCV mogą funkcjonować w szerokim zakresie temperatur, w zależności od przeznaczenia. Doskonale sprawdzają się jako kurtyny paskowe w różnego rodzaju otworach drzwiowych i bramowych. Mogą być stosowane, chociażby do oddzielania chłodni, magazynów, stanowisk pracy, zakładów produkcyjnych itp.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe pasy PCV w dowolnej specyfikacji, pasującej do potrzeb przedsiębiorstwa. Opieramy się przy tym, na wysokiej jakości produktach.

 • pasy standard
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy chłodnicze
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy spawalnicze
  szerokość pasa: 300mm
 • pasy żebrowane standard,
  szerokość pasa: 200mm, 300mm
 • pasy żebrowane chłodnicze,
  szerokość pasa: 200mm, 300m

Pasy z folii PCV chłodnicze na drzwi

Poza standardowymi kurtynami paskowymi możemy zaoferować chłodnicze pasy z folii PCV, które charakteryzują się tym, iż zachowują podwyższoną elastyczność i wytrzymałość w niskich temperaturach. Tego typu produkty mogą posiadać delikatne niebieskie lub zielone zabarwienie, doskonale sprawdzając się na drzwi do chłodni czy jako funkcjonalne przegrody do mroźni zabezpieczające przed uciekaniem zimna. 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie rodzaje pasów chłodniczych PCV są projektowane i wykonywane tak, aby w żaden sposób nie utrudniać ruchu pieszych oraz przejazdu wózków widłowych. Kurtyny te, poza tym, że zapobiegają ucieczce zimna, znakomicie ograniczają hałas, a także przeciwdziałają przenikaniu kurzu, dymów oraz innych zanieczyszczeń do wnętrza zakładu. 

Folie PCV, z których są tworzone oferowane wyroby, posiadają atest higieniczny, co oznacza, że nie są niebezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.

Pasy z folii PCV – spawalnicze

Chcąc zapewnić odpowiednią ochronę spawaczom czy osobom pracującym w pobliżu stanowisk spawających, asortyment naszej firmy rozszerzyliśmy o profesjonalne spawalnicze pasy z folii PCV. Są to najwyższej jakości wyroby stworzone tak, aby zapewniać skuteczne zabezpieczenie przed promieniowaniem świetlnym emitowanym podczas wykonywania procesów łączenia metali, stopów i tworzyw sztucznych. W ich składzie znalazły się specjalne dodatki, które chronią przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania ultrafioletowego UV oraz podczerwonego IR. 

Do produkcji oferowanych przez nas pasów spawalniczych jest wykorzystywana wyłącznie wysokogatunkowa folia PCV, która spełnia wszelkie obowiązujące wymogi w zakresie odporności ogniowej oraz ochrony wzroku przed skoncentrowanym promieniowaniem cieplnym. Proponowane pasy mogą być wykorzystywane do produkcji kurtyn służących do oddzielania stanowisk spawaczy, ekranów do zakładów, w których ma miejsce obróbka termiczna metali itp.

Pasy PCV – wycena

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie składane zamówienia na pasy PCV były realizowane tanio, sprawnie i bezproblemowo na terenie całej Polski. Ceny oferowanych przez nas wyrobów są bardzo różnorodne i zależą od wielu czynników, w tym między innymi od wymiarów, materiału zastosowanego w procesie produkcji, a także konkretnego przeznaczenia. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje na temat wyceny, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.