Kurtyny paskowe z folii PCV
przeźroczyste, kolorowe, do bram

Kurtyny spawalnicze z folii PCV – przeźroczyste, paskowe

Chcąc w odpowiedni sposób zabezpieczyć pracowników przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania ultrafioletowego, podczerwonego, a także dymów powstających podczas obróbki termicznej metali i ich stopów, idealnym rozwiązaniem może okazać się wysokiej jakości spawalnicza kurtyna paskowa PCV. 

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroki wybór solidnie wykonanych produktów z folii PCV, które doskonale nadają się do ochrony osób pracujących w sąsiedztwie spawaczy. Mogą być one stosowane nie tylko do bram, ale także do wydzielania i odgradzania wszelkiego rodzaju miejsc, w których są spawane metale oraz stopy. 

Wszystkie oferowane przez nas spawalnicze kurtyny paskowe wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także wyjątkowo przystępna cena. W asortymencie posiadamy kurtyny przezroczyste i kolorowe, których dostawcami są wyłącznie sprawdzeni producenci. 

Poza produktami w wersji standard możemy zaoferować rozwiązania dwustronnie żebrowane, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ma miejsce wzmożony ruch wózków widłowych.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe kurtyny paskowe w dowolnej specyfikacji, pasującej do potrzeb przedsiębiorstwa.

Opieramy się przy tym, na wysokiej jakości produktach z których składa się kurtyna.

Zastosowanie kurtyn:

chłodnie, magazyny, zakłady przetwórstwa spożywczego
przegrody spawalnicze, izolacje stanowisk pracy
przegrody w bramach rozładunkowych, przegrody wjazdowe

Kurtyny chłodnicze PCV – paskowe, dwustronnie żebrowane

Poza szeroką gamą rozwiązań dedykowanych do ochrony przed negatywnymi skutkami promieniowania cieplnego powstającego w trakcie obróbki metali w asortymencie naszej firmy można znaleźć wysokiej jakości chłodnicze kurtyny paskowe PCV. Są to wyroby, do których produkcji została wykorzystana wytrzymała i odporna na niskie temperatury folia PCV, spełniająca rygorystyczne standardy i doskonale nadająca się do pracy w ekstremalnych warunkach. 

Prawidłowo zamontowana chłodnicza kurtyna paskowa, czy to standardowa, czy dwustronnie żebrowana, pozwala skutecznie zabezpieczyć komorę przed zbytnim nagrzewaniem się i ograniczyć negatywne skutki mieszania się ciepłego powietrza z zimnym. 

Oferowane przez nas wyroby są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także proste w montażu, dzięki czemu można je bez problemu założyć na drzwi do chłodni. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, które potwierdzają ich szczelność oraz wytrzymałość w skrajnie niskich temperaturach.

Wytrzymałe, elastyczne kurtyny paskowe z folii PCV

Zapewnienie bezpieczeństwa w przejściach, oddzielenie pomieszczeń w zakładach produkcyjnych, a także wygrodzenie stanowisk pracowniczych – to tylko kilka przykładowych zastosowań kurtyn paskowych PCV dostępnych w naszym asortymencie. Tego typu rozwiązania nie utrudniają ruchu pieszego ani mechanicznego, a dzięki swojej wyjątkowej trwałości i wytrzymałości doskonale sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Wytrzymałe i elastyczne kurtyny paskowe z folii PCV mogą stanowić sprawdzony sposób nie tylko na zabezpieczenie magazynu przed przedostawaniem się kurzu, dymu i oparów. Mogą również być pomocne w ograniczeniu strat zimnego powietrza z chłodni, zredukowaniu hałasu czy stanowić barierę uniemożliwiającą przedostawanie się ptakom i insektom do zakładu przemysłowego. 

Wszystkie kurtyny, które można tanio zamówić za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa, posiadają niezbędne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych wyrobów prosimy o kontakt z naszą firmą.

NASZA OFERTA

Kompleksowa usługa wykonania kurtyny PCV

W naszej ofercie:

 • Kurtyna standard – przeźroczysta, szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • Kurtyna chłodnicza – przeźroczysta, szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • Kurtyna spawalnicza – zielona, szerokość pasa: 300mm
 • Kurtyna dwustronnie żebrowana standard, szerokość pasa: 200 mm, 300 mm
 • Kurtyna dwustronnie żebrowana chłodnicza, szerokość pasa: 200 mm, 300 mm
 • Uchwyty haczykowe ze stali nierdzewnej: 984 mm, 1066 mm, inne wymiary na zamówienie
 • Płytki że stali nierdzewnej szerokość: 200 mm, 300 mm, 400 mm

Cena za gotową kutynę jest zależna od podanych parametrów:

 • szerokość otworu
 • wysokość otworu
 • zachodzenia pasów (zalecane 1 ząb)
 • rodzaju zastosowanego materiału PCV

Wyceny dokonujemy po złożeniu zapytania wraz z w/w parametrami